Uczniowski Klub Sportowy

Władze Klubu

UKS Jedynka zaprasza wszystkie dzieci uczęszczające do naszej szkoły na zajęcia sportowe prowadzone w najnowocześniejszej hali sportowej. Zajęcia będą prowadzone od początku Marca 2020 do zakończenia roku szkolnego.

Zajęcia prowadzone będą na obiektach szkoły ( boisko i hala sportowa ) w godzinach 14.25 – 17.00 w blokach po 2 godziny lekcyjne. Nasze dyscypliny to:

1. Tenis stołowy – prowadzi Pan Adam Olszewski

2. Gry zespołowe ( piłka ręczna, siatkówka i inne )  – prowadzi Pan Adam Olszewski

3. Lekkoatletyka  – prowadzi Pan Marian Podrażko

4. Wspinaczka na ściance  – prowadzi Pani Hania Wtykło, Pani Klaudyna Czermak, Pan Piotr Stańczak, Pani Izabela Latuszek-Ratyńska  ( zajęcia dla klas 4- 7 )

5. Szachy – prowadzi Pan Tadeusz Popis

6. Gry i zabawy sportowe ( dla najmłodszych, przed przydzieleniem do konkretnych dyscyplin sportowych )  – prowadzi Pan Adam Olszewski, Pani Hania Wtykło

7. Wyjazdy i treningi narciarskie i żeglarskie – prowadzi Pan Piotr Stańczak

Dodatkowych informacji dotyczących poszczególnych zajęć udziela prowadzący zajęcia instruktorzy .

Zapytania można kierować na adres email: uksjedynka@sp1.jozefow.pl

ekretariat @sp1.jozefow.pl

numer telefonu 605363636 (Pan Piotr)

Pliki do pobrania:

Uczniowski Klub Sportowy "Jedynka"

Adres: ul. Mickiewicza 11, 05-420 Józefów

Władze stowarzyszenia