MENU

MENU

    Zajęcia dodatkowe

    ZAJĘCIA DODATKOWE W SP1  ROZWIJAJĄCE ZAINTERESOWANIA UCZNIÓW - ROK SZKOLNY 2019/2020

    Nazwa zajęć

    Klasy

    Nauczyciel prowadzący

    zajęcia

    Dzień i godzina zajęć

    Sala

    Koło szachowe

    I - III

    Marzena Ragus

    Czwartek

    12.40-13.25

    15

    Klub czytelniczy

    II - VII

    Agnieszka Laskowska

    Poniedziałek

    13.40-14.25

    biblioteka

    Zajęcia programowania

    I - III

    Klaudyna Czermak

    Czwartek

    15.25-16.10

    1

    Koło języka angielskiego

    I - III

    Kinga Kwiatkowska

    Czwartek

    15.25-16.10

    18

    Koło teatralno-artystyczne

    I - III

    Anna Wojtkowicz

    Poniedziałek

    15.25-16.10

     

    19

     

    Koło matematyczne

     

    I - III

     

    Anna Ziubińska

     

    Czwartek  

    12.40-13.25

     

    12

    Koło przyrodnicze

    I - III

    Aneta Kunert

    Piątek

    8.50-9.35

     

    13

    Koło „Młody artysta”

    I - III

    Kamila Bartczak

    Poniedziałek

    12.40-13.25

     

    14

    Koło szachowe

    III - VII

    Alina Marciniak

    Środa

    13.40 -14.25

    16

    Koło plastyczno - techniczne

    IV - VII

    Beata Ciarska

    Czwartek

    13.40 -14.25

    13

    Koło polonistyczne – innowacja pedagogiczna

    IV - VII

    Magdalena Jedlińska

    Wtorek

    14.35-15.20

    10

    Koło matematyczne

    IV - VII

    Julita Wojtkowicz

    Wtorek

    13.40 – 14.25

    16

    Warsztaty ekologiczne – innowacja pedagogiczna

    IV - VII

    Emilia Nielepko

    Wtorek

    14.35-15.20

    7

    Zajęcia programowania

    IV- VII

    Małgorzata Kanabus-Zielińska

    Środa

    8.00-8.45

    12b

    Koło matematyczne

    VII

    Marzena Zawadka

    Poniedziałek

    15.25 -16.10

    16

     

     

    Koło artystyczno-wokalne

    I - VII

    Michał Roman

    Wtorek

    15.25 -16.10

     

     

    9

    Koło Historyczne

    IV - VII

    Agnieszka Mierzejewska

    Czwartek

    13.40-14.25

    6

    Koło Gier  Historycznych

    I - VII

    Krzysztof Ślesicki

    Środa

    15.25 -16.10

    biblioteka

    Koło lekkoatletyczne

    I - VII

    Marian Podrażko

    Poniedziałek

    8.50 – 9.35

    9.45 – 10.30

    Czwartek

    14.35-15.20

    15.25-16.10

    hd

    Koło informatyczne

    IV-VII

    Emilia Nielepko

    Poniedziałek

    13.40-14.25

    14.35-15.20

    12b

    Aktualności

    Kontakt

    • Szkoła Podstawowa nr 1 im. Olofa Palmego
      ul.Mickiewicza 11, 05-420 Józefów
    • (22) 789-21-12
      (22) 789-14-95
      (22) 789-18-23

    Mapa