„A drop in the ocean”  („Kropla w oceanie”) – program eTwinning

Europejska społeczność szkolna

Od wielu lat nasza szkoła uczestniczyła w projektach europejskich eTwinning. W tym roku szkolnym uczniowie klasy VII a postanowili wraz z wychowawcą zmierzyć się z tym zadaniem. Wspólnie ze szkołą w Armenii (Abovyan N2 Basic School Armenia) założyliśmy projekt „A drop in the ocean”. Celem naszego projektu jest poznanie osób, które ryzykują życie aby pomóc innym. Uczniowie będą również, przedstawiać życie i działalność wybranego przez siebie bohatera  z ojczystego kraju. Poza tym będziemy promować naszą ojczyznę, miasto oraz szkołę w środowisku europejskim.

Prezentacje bohaterów będą odbywać się za pomocą platformy TwinSpace. Zapraszamy do oglądania efektów naszej pracy od stycznia na stronie https://twinspace.etwinning.net/102524/home