• Świetlica

• Plan dnia

RAMOWY   PLAN   DNIA

7.00 – 9.00  Przyjmowanie dzieci do świetlicy. Wpisanie na listę obecności. Sprawdzenie pracy domowej. Praca z dziećmi mającymi trudności w nauce. Zabawy indywidualne lub w grupach koleżeńskich /gry planszowe, zręcznościowe, uzupełnianie kolorowanek, budowanie z klocków…/

9.00 – 10.30  Zajęcia ruchowe na placu zabaw i na boisku szkolnym.

10.30 – 12.40  Zajęcia zorganizowane, związane z tematyką realizowaną w danym tygodniu /zajęcia plastyczne, czytelnicze, muzyczno- ruchowe). Zabawy indywidualne i w małych grupach koleżeńskich.

12.40 – 14.30   Zajęcia ruchowe na powietrzu.

14.30 – 16.30  Odrabianie prac domowych, zajęcia plastyczne, zabawy indywidualne; w piątki  seans filmowy dla dzieci.

16.30 – 17.30  Dokończenie prac domowych. Zabawy w małych grupach koleżeńskich. Porządkowanie pomieszczeń świetlicowych przed zakończeniem zajęć.