• pływacy z Jedynki

• Nowa galeria pływacy z Jedynki została dodana do albumu fotograficznego

Brawo pływacy z Jedynki!

Nasza szkolna drużyna pływacka odniosła duży sukces w XX Zawodach pływackich o Puchar Burmistrza Józefowa.

Startowało 42 uczniów z klas I - VIII, którzy zdobyli łącznie 19 medali w konkurencjach indywidualnych i 6 pucharów w sztafetach.

Po zawodach mieliśmy spotkanie z Panią Dyrektor, która gratulowała naszym sportowcom i podarowała im słodkie niespodzianki.

Wielkie brawa dla wszystkich!

• Dzień św. Marcina - projekt - język niemiecki

• Nowa galeria Dzień św. Marcina - projekt - język niemiecki została dodana do albumu fotograficznego

Dzień Świętego Marcina - klasy siódme.

Uczniowie klas siódmych z okazji przypadającego w listopadzie Dnia Świętego Marcina (Der Martinstag) w Niemczech przygotowali piękne plakaty i lampiony.

Prace uczniów można podziwiać na gazetce szkolnej znajdującej się na dolnym korytarzu, a przy okazji można zapoznać się ze słownictwem i symbolami związanymi z obchodami tego Święta. Serdecznie zachęcamy!

Dziękuję uczniom za zaangażowanie i kreatywność.

Nauczycielka języka niemieckiego :)

• Akcja Świątecznej Zbiórki Żywności

• Nowa galeria Akcja Świątecznej Zbiórki Żywności została dodana do albumu fotograficznego

24 i 25 listopada wolontariusze (uczniowie kl. 7 i 8 wraz z nauczycielami) ze Szkoły Podstawowej nr 1 zbierali produkty żywnościowe w sklepie Stokrotka w Józefowie i w sklepie REMI w Michalinie. Akcja Świątecznej Zbiórki Żywności we współpracy z Bankiem Żywności jest już niejako tradycją naszej szkoły. W tym roku przez dwa dni wolontariuszom udało się zebrać w sumie 337 kg! Wszystkim mieszkańcom Józefowa, którzy wsparli nas w trakcie trwania zbiórki, serdecznie dziękujemy!

• 85 lecie Jedynki

• Nowa galeria 85 lecie Jedynki została dodana do albumu fotograficznego

Cóż to był za wspaniały wieczór. Pełen miłości i czasu. Żeby powspominać 85 lat trzeba by minimum kilku dni. Dziękujemy wszystkim cudownym gościom za piękne historie wywołujące uśmiechy i wyciskające łzy wzruszenia. Za mądre słowa, uściski, piosenki, życzenia i wiersze. Za to że włożyli Państwo w Jedynkę tyle serca.

• Obchody 85 lecia naszej kochanej Jedynki

• Drodzy Państwo,  za nami bardzo intensywny czas. 85 lecie wywołało w nas mnóstwo emocji. Chcielibyśmy dzielić się materiałami z tego pięknego wydarzenia powoli, dawkować te wielkie emocje. Na początek materiał, który bardzo mocno chwycił nas za serca. Marysiu - kochamy Cię!

• 85 lecie Szkoły Podstawowej nr 1 im. Olofa Palmego w Józefowie

• Szanowni Państwo, Droga Rodzino Szkoły Podstawowej nr 1 im. Olofa Palmego w Józefowie.

Już w najbliższą środę o 17.30 zapraszamy na niezwykłą podróż w przeszłość. To już 85 lat, od kiedy Jedynka stała się miejscem dla wspaniałych ludzi. Zapraszamy absolwentów, pracowników, wszystkich związanych ze szkolną społecznością. Będzie można spotkać koleżanki i kolegów ze szkolnej ławki, wychowawców, nauczycieli, powspominać. A do tego posłuchać wspaniałej muzyki.