• Plan dnia

• RAMOWY   PLAN   DNIA

7.00 – 9.00  Przyjmowanie dzieci do świetlicy. Wpisanie na listę obecności. Sprawdzenie pracy domowej. Praca z dziećmi mającymi kłopoty z nauką. Zabawy indywidualne lub w grupach koleżeńskich /gry planszowe, zręcznościowe, uzupełnianie kolorowanek, budowanie z klocków…/

9.00 – 10.00  Zajęcia ruchowe na placu zabaw i na boisku szkolnym.

10.00 – 12.40  Zajęcia zorganizowane, związane z tematyką realizowaną w danym tygodniu /zajęcia plastyczne, czytelnicze, muzyczno- ruchowe). Zabawy indywidualne i w małych grupach koleżeńskich.

Wyjście na obiad z wyznaczoną grupą uczniów.

12.40 – 15.00   Zajęcia ruchowe na powietrzu.

15.00- 16.30  Odrabianie prac domowych, zajęcia plastyczne, zabawy indywidualne; w piątki  seans filmowy dla dzieci.

16.30-17.30  Dokończenie prac domowych. Zabawy w małych grupach koleżeńskich. Porządkowanie pomieszczeń świetlicowych przed zakończeniem zajęć.