• Dla dzieci i rodziców

      • DNA

      • Nowa galeria DNA została dodana do albumu fotograficznego

       Podwójna helisa, adenina, cytozyna, guanina, tymina...co to za trudne słowa? Spytajcie się ósmoklasistów. Oni je świetnie znają, ponieważ tworzyli modele DNA. Są niewielkie pomyłki, ale to też część nauki.

       Proszę zerknąć na efekty.

      • Europejski Dzień Języków Obcych

      • Nowa galeria Europejski Dzień Języków Obcych została dodana do albumu fotograficznego

       Z okazji Europejskiego Dnia Języków Obcych chętni uczniowie klas siódmych wykonali na lekcje języka niemieckiego plakaty z informacjami na temat wybranego przez siebie kraju niemieckojęzycznego.

        

       Uczniowie przygotowali prezentacje o takich krajach jak: Niemcy, Austria, Szwajcaria i Liechtenstein. Wykonane prace zostały przez ich twórców omówione i zaprezentowane podczas lekcji. Uczniowie bardzo się zaangażowali i chętnie podzielili wiedzą ze swoimi klasami na temat wybranego przez siebie kraju. Prace Uczniów można podziwiać na wystawie znajdującej się na holu dolnego korytarza. Dziękuję za zaangażowanie i gratuluję kreatywności oraz udanej współpracy między Uczniami :) Nauczycielka języka niemieckiego 

      • Mertopolia warszawska 2040 konkurs plastyczny

      • Nowa galeria Mertopolia warszawska 2040 konkurs plastyczny została dodana do albumu fotograficznego

       Dzień dobry.

       Dziś przedstawicielki klasy 7a odebraly z rąk Prezydenta Warszawy podziękowania i nagrody za zajęcie 3 miejsca w konkursie plastycznym „Metropolia warszawska 2024 roku”. Podziękowania otrzymała również p. Beata Ciarska, która koordynowała pracę naszych zdolnych uczniów. 7a już może planować wizytę całą klasą w Centrum Nauki Kopernik - w ramach nagrody. Gratulacje!

      • Narodowe Czytanie 2023/2024

      • Nowa galeria Narodowe Czytanie 2023/2024 została dodana do albumu fotograficznego

       Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w organizację Narodowego Czytania 2023 w SP1 w Józefowie: uczniom, nauczycielom, rodzicom, a także członkom Klubu Artystycznego Vena.

       Dziękujemy także publiczności!

       Do zobaczenia za rok!

      • Talenciaki 2023

      • Od  września 2023 r. po raz kolejny zbieramy Talenciaki.  Prosimy o wsparcie naszej szkoły, abyśmy mogli wybrać dla uczniów ciekawe nagrody. Skrzynki na kupony znajdują się  na terenie szkoły. 


       Szczegóły na: lidl.pl/szkoly

      • Narodowe Czytanie 2023

      •  

       Akcja Narodowego Czytania organizowana jest przez Prezydenta RP od 2012 roku. Została zainicjowana wspólną lekturą "Pana Tadeusza" Adama Mickiewicza.

        

       W tym roku czytamy "Nad Niemnem" Elizy Orzeszkowej. Serdecznie zapraszamy po raz kolejny na to wydarzenie uczniów, rodziców i przyjaciół naszej szkoły! Sobota 9.09. godz. 10:00.

      • Warsztaty dla Rodziców

      • Szanowni Państwo,

       w ramach programu z Budżetu Obywatelskiego „Ratujmy zdrowie psychiczne dzieci, młodzieży i nas dorosłych - warsztaty, spotkania i działania wspierające rozwój emocjonalny”, który zaczęliśmy realizować już w roku szkolnym 2022/23, zostały nam do zrealizowania 3 warsztaty dla rodziców - 2 w formie online i jedno w formie stacjonarnej.

        

       Warsztaty online:

        

        * 6 listopada godzina 17.30-

       Temat 1: Rozpoznawanie indywidualnych potrzeb i predyspozycji własnych dziecka, godzina 17.30

        

        * 7 grudnia godzina 17.30

       Temat 2: Jak radzić sobie z trudnymi emocjami dziecka?, godzina 17.30

        

       Przed szkoleniami wyślę do Państwa link pozwalający na uczestnictwo.

        

       * Warsztaty stacjonarne odbędą się 18 października, godz. 17.30. Ich temat to: Jak zadbać o rozwój psychiczny dziecka, budować jego poczucie własnej wartości i umiejętnie rozwiązywać problemy?

       Na te warsztaty prosimy o zapisywanie się do 13 października (poprzez Librus do wicedyrektora Sławomira Koźlaka).

        

       Wszystkie warsztaty będą prowadzone przez specjalistów z  "Kropka nad Ty! Centrum Innowacji Psychologiczno-Pedagogicznych i Terapii Krótkoterminowej".

        

       Zachęcamy.

      • Autobus szkolny

      • Szanowni Państwo,

       Urząd Miasta przesyła nowy harmonogram kursowania autobusu szkolnego na rok szkolny 2023/2024

       – na czerwono zaznaczono nową ulicę w Michalinie, tj. Rejtana.

       Prośba, aby dzieci czekały na przystanku przy ul. Rejtana (przy blokach). Przez pierwszy tydzień września harmonogram będzie monitorowany i modyfikowany, jeśli chodzi o czas i miejsce. Jest  też problem z ul. Kard. Wyszyńskiego, która jest w remoncie, więc nie wiadomo jeszcze dokładnie,  jak autobus szkolny będzie kursował czasowo. Wszelkie problemy lub wątpliwości bardzo proszę zgłaszać i będziemy wspólnie się nad nimi zastanawiać.

        

       trasa_autobusu_2023_24.pdf