• Dla dzieci i rodziców

      • Przygoda z chemią

      • W dniu 24.09 chętni uczniowie klas siódmych i ósmych wybrali się na warsztaty Przygoda z chemią na Wydział Chemii Uniwersytetu Warszawskiego, realizowane w ramach Festiwalu Nauki. Na uczestników czekał pokaz wybuchowych doświadczeń oraz trzy pracownie laboratoryjne, w których uczniowie mogli przeprowadzić 30 różnych doświadczeń i eksperymentów. Stworzenie perfum wg własnej kompozycji, wykonanie mydeł, babeczek kąpielowych czy wyhodowanie swojego własnego chemicznego ogrodu było świetną pamiątką obok niezapomnianych wrażeń.

      • Szlachetna Paczka

      • Szanowni Państwo,

       z ogromną radością przekazuję informację o zakończeniu działań związanych z ubiegłoroczną Szlachetną Paczką. We wrześniu wykonany został remont zrujnowanego sufitu i ścian u naszej Paczkowej Rodziny.  Panowie Stanisław i Sylwester (prawdziwe imiona) przesyłają całej naszej społeczności szkolnej serdeczne podziękowania za okazaną im dobroć, troskę, za wsparcie materialne. Obaj panowie  są schorowani, słabi i biedni, ale pogodni, zaradni i pełni wdzięczności za okazaną im pomoc. 

       W załączeniu przesyłam zdjęcia obrazujące kilka faz remontu.  Dziękuję Wszystkim, którzy z entuzjazmem i ofiarnością włączali się w szkolne akcje charytatywne. 

       Pozdrawiam Państwa

       Danuta Dobrońska

      • Narodowe Czytanie 2022 - SP1 w Józefowie, 3.09.2022, godz. 10.00-12.00

      • Akcja Narodowego Czytania organizowana jest przez Prezydenta RP od 2012 roku. Została zainicjowana wspólną lekturą "Pana Tadeusza" Adama Mickiewicza.

       W tym roku czytamy "Ballady i romanse" Adama Mickiewicza.

       Serdecznie zapraszamy po raz kolejny na to wydarzenie uczniów, rodziców i przyjaciół naszej szkoły!